Sınırsız sayıda kullanıcı - araç

Yetki ve onay mekanizmaları

Araçların tüm künyesi tek ekranda

Erken uyarı sistemi

Akıllı havuz aracı rezervasyon sistemi

Otomatik fatura ve masraf entegrasyonu

image

Akıllı Araç Profili

Aracınıza ait tüm bilgiler tek ekranda
Tam Bir Künye

Araçlarınızın plakası, markası, modeli, yakıt tipi gibi tüm detaylarını girerek tam bir künye yaratabilirsiniz.

Süre Takipleri

Aracınız kiralıksa sözleşme sürelerini, kilometre aşım limitlerini buradan takip edebilirsiniz. Aracınızın bakımı ve muayenesi gibi takip etmeniz gereken bilgilerini sisteme girebilir ve sistemin takip etmesini, size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Envanter Yönetimi

Aracınıza ait tüm envanterleri burada arşivleyebilirsiniz. Lastik değişim zamanlarını takip eder, hangi aracınızda hangi işlem yapılması lazım, buradan yönetebilirsiniz.

Araç Tipini ve Yerini Belirleme

Araçları lokasyona göre ya da havuz veya kişiye özel sabit araçlar şeklinde ayırabilir, istediğiniz araçlara istediğiniz kullanıcıları atayabilirsiniz.

image

Otomatik Akıllı Entegrasyon Sistemi

Akıllı entegrasyonlarla tedarikçilerinizden gelen veriler sisteme otomatik düşsün
Her Şey Otomatik

Bugüne kadar manuel takip ettiğiniz faturalar ve raporları sistem otomatik bir şekilde alarak ilgili plaka / kişi / departman özelinde filtreleyerek aktarır.

Her Şey Tek Şifre, Tek Ekran

Araç takip sistemi gibi farklı ekranlardan takip ettiğiniz ve yönettiğiniz tüm verileri artık Carbon Mobility içinde görüntüleyebilirsiniz. Farklı ekranlarda ayrı ayrı zaman harcamanıza gerek kalmaz. Üstelik diğer tüm ekranlar gibi bu ekranları da sade ve ihtiyacınıza göre görüntülersiniz.

image

Akıllı Doküman Tanıma Teknolojisi

Sisteme yüklediğiniz tüm dokümanları yapay zeka ile dönüştürün
Tek Tıkla Doküman Yükleyin

Tedarikçilerinizden gelen faturalar, hasar raporları, HGS-OGS raporları, akaryakıt kullanım bilgileri gibi tüm dokümanları sisteme bir kere tanıtırsınız ve sonrasında sadece tek tıkla istediğiniz dokümanı yüklersiniz. Yapay zeka bu dokümandaki tüm verileri ve giderleri tanır ve ilgili plaka / kullanıcı /departmanların altına otomatik yerleştirir.

Verileri Her Defasında Tek Tek Girmeyin

Bu sayede verilerinizi her defasında elle girmek zorunda kalmazsınız, zamandan kazanırsınız ve işleriniz çok kolaylaşır. Toplu masraf yükleme ile tek seferde tüm masrafları da yükleyebilirsiniz.

Dokümanı Tanınan Şirketler

Akıllı Doküman Tanıma Sistemi ile herhangi bir tedarikçinin taslağının sadece bir sefer yapay zekaya tanıtılması ile sürecin devamında doküman yüklendiğinde otomatik tanınarak sistemde ilgili yerlere bilgiler dağıtılır. Şu an dokümanlarını okuyabildiğimiz şirketler: İş Bankası HGS, Ziraat Bankası HGS, Shell TTS, Petrol Ofisi TTS, Garanti Bankası HGS, Opet TTS

image

Masrafların Yönetilmesi ve Takibi

Masrafları toplu olarak takip edin, hiçbir şey gözünüzden kaçmasın
Toplu Masraf Yükleme

Tek tıkla masraflarınızı toplu olarak yükleyebilirsiniz isterseniz çalışanlarınız kendi masraflarını kendileri de sisteme girebilirler.

Analiz Edin

Masrafların konu bazlı dağılımlarını tek ekranda görüntüleyin tasarrufa gitmeniz gereken kalemleri belirtleyin.

image

Bakım / Onarım / Hasar Yönetimi ve Takibi

Aracınızın bakım ve her türlü hasar / onarım işlemlerini planlayın ve takip edin
Tüm Talepleri Toplayın, Planlama Yapın

Filonuzda meydana gelen tüm hasarları sürücüleri sisteme talep yaratarak girsinler, fotoğraflarını, dokümanlarını yüklesinler. Hasarlara göre onarım planlaması yapın, dijital yönetin.

Tarihleri Kaçırmayın

Bakım ve muayene tarihlerinize göre planlamalarınızı yapın sistem size ve sürücüsüne zamanı geldiğinde istediğiniz şekilde bildirsin.

Verilerle Karar Verin

Artık filonuza ait tüm kayıtlar elinizin altında. Ödediğiniz kasko primleri ile yıllık hasar giderlerinizi karşılaştırarak yeni kararlar vermenize yardımcı olur, pazarlık gücünüzü arttırır.

image

Sözleşme, Fatura, Doküman Arşivleme ve Yönetimi

Araçlarınıza ait tüm evrakları dijitalde tutun, arşivleyin, istediğiniz an ulaşın
Herşey Elinizin Altında

Tek tıkla araçlarınıza ait kiralama sözleşmesi, hasar raporları, faturalar gibi her türlü evrakınızı sisteme yükleyebilir, ihtiyaç halinde hızlıca ulaşabilirsiniz.

image

Paylaşımlı Araç / Havuz Aracı Rezervasyon Sistemi ve Yönetimi

Havuz araçlarının tüm işlemlerini dijitalleştirin, işler kolaylaşsın, maliyetler adil dağılsın
Akıllı Rezervasyon Ekranı

Her kullanıcı kendi kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme girerek ihtiyacı olan süreler arasını rezerve edebilir. Yalın bir ekranda kolayca işlerini yapar. Her sürücü rezervasyon amacını da sisteme girer, yönetici istediği zaman bu bilgilere ulaşabilir.

Onay Mekanizması

Bazı sürücüler direkt onaylı bir şekilde araç kullanabilirken, yönetici isteğiyle bazı sürücülerin rezervasyonları yönetici onayına düşer. Yönetici onayladıktan sonra rezervasyonu kesinleşir.

Optimizasyon Aracı

Sistemde müsait olan en uygun araca rezervasyon yapılması sağlanır. Şirket politikaları doğrultusunda sistem karar verir.

Mobilden Yönetim

Rezervasyon süreleri içinde başlatma ve bitirme bildirimleri sürücülerin kendileri tarafından mobilden hızlı ve kolay bir şekilde girilir. Bu esnada araçların kilometreleri de güncellenir. Eğer araç takip sistemi entegrasyonu mevcutsa bu bilgiler otomatik kaydedilir.

image

Lokasyon Ekleme ve Kullanıcı Yetkilerinin Yönetimi

Şirketinizin birden fazla yerde merkezlerindeki araçları ve tüm kullanıcıları tek ekrandan yönetin
Farklı Lokasyonları Tek Yerden Yönetin

Farklı lokasyonlardaki şirket araçlarınızın tüm kullanım bilgilerini ve işlemlerini görüntüleyin,masraflarını yönetin. Gerektiğinde araç değişikliklerini hızlıca yapın.

Yetkilere Siz Karar Verin

İstediğiniz kadar kullanıcıya verilerin görüntülenmesi veya değiştirilmesi gibi farklı işlemler için istediğiniz yetkileri verin. Havuz aracı rezervasyonlarında kullanıcıları yöneticilerinin onay sistemine düşürebilirsiniz. Her türlü işlem kontrolünüz altında olur.

image

Akıllı Analiz ve Raporlama Sistemi

Verileriniz analiz edilsin, anlamlı sonuçlara dönüşsün
Anlamlı Sonuçlar

Kullanıcı, araç veya departman bazlı toplu görmek istediğiniz kilometreler, akaryakıt kullanımları, mesai içi-mesai dışı sürüşler, toplam maliyetlerin şirket ortalamasına ve farklı dönemlere göre karşılaştırılması, masrafların dağılımı, limiti aşan veriler gibi her türlü veriniz anlamlı raporlara dönüşür.

Büyük Resmi Görün

Büyük resmi tek seferde görerek hem tasarruf edebilir hem de önlem almanız gereken durumlarda erkenden aksiyon alabilirsiniz. Bu sizin hem işinizi kolaylaştırır hem de size zamandan kazanır.

image

Erken Uyarı ve Bildirim Sistemi

İhtiyaç duyduğunuz tüm hatırlatmaları otomatikleşsin, gözünüzden hiçbirşey kaçmasın
Sistem Sizin Yerinize Takip Eder

Bakım, muayene süreleri sözleşme bitişleri, lastik değişimleri, ödemeler vs gibi her türlü takip etmeniz gereken bilgileri sistem sizin için takip eder, zamanı geldiğinde size bildirim yoluyla hatırlatır.

Kişiye Özel Bildirim

Araçlar sadece bir kişiye aitse, direk o kişiye de ayrıca hatırlatmalar yapılarak sürücülerin kendi kendilerini takip etmeleri de sağlanır.

Önemli Hatırlatmalar da Listede

Toplam kilometre ve akaryakıt kullanımlarında limitlerini aşanlar, normalin üstünde trafik cezası gelenler, hasar frekansı fazla olanla vs gibi istediğiniz tüm önemli bildirimleri de sisteme kurabilirsiniz.

Teknolojiyi Şimdi Kullanın

14 Günlük Ücretsiz Kullanın

Diğer
  • Müşteriler
  • Uygulamalar
  • Destek Merkezi
  • Kullanım Kılavuzu
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Api
Carbon Hakkında
Güvenlik