Bizi Tanıyın

Ulaşım sektörünü ve geleceğini çok yakından takip eden, bu sektörde deneyimli bir teknoloji ekib olarak biz dünyanın kaynaklarını daha verimli kullanmak adına bu sektörde yenilikçi teknoloji ürünleri geliştirme hedefiyle yola çıktık ve Carbon Mobility ürününü geliştirdik.

Şirketlerin filolarını uçtan uca tüm detaylarıyla en keyifli şekilde yönetmelerini, en büyük giderlerinden biri olan araç giderlerini optimize etmek ve zamanlarını daha verimli kullanmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

Ekibimiz

Ulaşım sektörünü ve geleceğini çok yakından takip eden, dünyanın kaynaklarının daha iyi kullanılabilmesi için bu sektörde yenilikçi teknolojiler geliştiren bir ekibiz

image

Duygu Aynur

CEO/Co-Founder

ODTÜ’den mezun olduktan sonra uzun yıllar kurumsal şirketlerde satış pazarlama alanlarında yönetici pozisyonlarında çalışmış sonrasında girişimci ruhunu fark ederek 2012 yılı itibari ile girişimci olmaya karar vermiştir. 6 yıldır dijitalde ve hizmet sektörlerinde farklı girişimleri yönetmiştir. 10 yıldan fazla süredir de hem bireysel hem kurumsal koçluklar ve danışmanlıklar yapmış, özel ilgi duyduğu otomotiv sektöründe de bu anlamda deneyimler kazanmıştır.

Aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Girişimcilik ve İşletme öğrencilerine dersler vermektedir. Carbon’un tüm yönetimsel ve müşteri süreçlerini, satış-pazarlama faaliyetlerini üstlenmiştir.

image

Jankat Sarı

CPO/Co-Founder

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra uzun yıllar internet ve e-ticaret sektöründe yöneticilik pozisyonlarında çalışmış, sonrasında girişimci olmaya karar vermiş ve kendi girişimlerini kurmuştur.

2014 yılından bu yana kendi işini yapmış ve Carbon’u kurmadan önce araç kiralama/otomotiv sektöründe kurduğu girişimle bu sektörlerde müşteri ihtiyaçları ve büyük veri yönetim konularında büyük deneyim kazanmıştır. Bu sayede Carbon’un ürün geliştirme ve teknik ekip yönetimi sorumluluklarını üstlenmiştir.

image

Umut Alp

Advisor/Co-Founder

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendislği’nden mezun olduktan sonra 15 yılı aşkın süredir teknoloji şirketlerinde liderlik pozisyonlarında görev yapmaktadır. Son olarak İsveç merkezli Truecaller mobil uygulamasını/servisini kuran ekibin başında CTO olarak tüm teknoloji ve teknik ürün yönetimi fonksiyonlarını üstlenmiştir. Bu projeyle Truecaller dünya çapında 300 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış, Sequoia, KPCB ve Atomico gibi alanında lider risk sermayesi kuruluşlarından yatırım almıştır.

Bu başarı aynı zamanda Umut'a 2016'da İsveç’in ve İskandinavya'nın en iyi CTO'su ödülünü de kazandırmıştır. Carbon’un ileri teknoloji ve yapay zeka alt yapısının kurulmasında çok büyük katkı sağlamıştır.

image

Macit Mutlu Sarı

Creative Director

image

Burak Sormageç

CTO

image

Hamdi Küçük

Project Manager

image

İpek Gündüz

Key Account Leader

image

Burak Tekin

Software Developer

image

Mustafa Toker

Software Developer

image

Can Yılmaz

Software Developer

İletişim

Adres:
İçerenköy Mah. Umut Sok. No:10 AND Plaza Ataşehir /İstanbul

Telefon:
+90(216)6062446

Email:
hello@carbonmobility.com

Yol Tarifi Alın
 • Adres:
  İçerenköy Mah. Umut Sok. No:10 AND Plaza Ataşehir /İstanbul
 • Telefon:
  +90(216)6062446
 • Email:
  hello@carbonmobility.com

Teknolojiyi Şimdi Kullanın

14 Günlük Ücretsiz Kullanın

Diğer
 • Müşteriler
 • Uygulamalar
 • Destek Merkezi
 • Kullanım Kılavuzu
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • Api
Carbon Hakkında
Güvenlik